Dwie drużyny w lidze WTPN z kompletem punktów

W pierwszej lidze po czterech rozegranych kolejkach z kompletem punktów pozostają drużyny Capri Lucca i Wooden Villa. W nadchodzącej kolejce dojdzie do arcyciekawego pojedynku pomiędzy tymi zespołami.

piłka nożna 18:13 18-11-20190 0

W ostatniej kolejce pierwszej ligi pierwsze zwycięstwo odnotowali gracze Izo-Expert, którzy pokonali mający tylko jeden remis w dorobku zespół LZS Białężyce/BOB Invest. Gracze Ignasiak Sport otrzymali ostre lanie od Wooden Villa. Pewne zwycięstwo odnotowali zawodnicy Master Sport wygrywając z Marzeninem.

W tabeli drugiej ligi prowadzą drużyny Psary Team i Techpaku, które za sprawą jednej porażki w dotychczasowych ośmiu kolejkach spotkań straciły tylko trzy punkty. W meczu na szczycie ligi w ostatniej kolejce Techpak 3:2 pokonał Miskant Centrum Ogrodnicze. Jedyny remis padł w meczu Fundamentów z Malibu, drużyn, które dotychczas miały nie za wielki dorobek punktowy. W pozostałych spotkaniach zwyciężały drużyny wyżej notowane w tabeli.

I liga, kolejka V

Wooden Villa – Ignasiak Sport 9:1 (5:0)

Wbrew oczekiwaniom mecz okazał się bardzo jednostronnym widowiskiem. Gracze Ignasiak Sport poza początkowym fragmentem gry nie byli w stanie w jakikolwiek sposób nawiązać walki. Wynik meczu otworzył w 9. min trafieniem do pustej bramki po rozegraniu rzutu rożnego Kamil Klechammer. Chwilę po tym zespół Wooden Villa zdobył dwa kolejne gole za sprawą trafień Artura Giżewskiego i Mikołaja Plichty. W 18. min wynik został podwyższony do 5:0. Najpierw gola zdobył Igor Zieliński, a po kilkunastu sekundach Giżewski.

W drugiej części meczu zawodnicy Ignasiak Sport nie potrafili niczego zmienić. Już po upływie jednej minuty na 6:0 podwyższył Zieliński. Potem gracze Wooden Villa za sprawą goli kolejno zdobytych przez Giżewskiego, Łukasza Fechnera i Plichtę prowadzili już 9:0. W ostatniej minucie meczu honorowe trafienie dla Ignasiak Sport zaliczył Mateusz Bigosiński.

Marzenin – Master Sport 0:5

LZS Białężyce/BOB Invest – Izo-Expert 2:3