Dominacja piłkarzy Stelli na boisku w Orzechowie. Sparta-Sklejka pokonana

Pewnym i wysokim zwycięstwem Stelli Luboń zakończył się niedzielny pojedynek rozgrywany na boisku w Orzechowie. Gracze Sparty-Sklejki poza początkowym fragmentem gry nie mieli nic do powiedzenia.

piłka nożna 20:54 17-09-20190 0

Boiskowe wydarzenia pokazały, że zespół Stelli będzie jednym z głównych kandydatów do awansu. W szeregach lubonian w środku pola prym wiodło dwóch zawodników występujących ostatnio w Polonii Środa Wlkp. - Alain Nagamyama i Jakub Solarek. Początek meczu dla gospodarzy zapowiadał się optymistycznie. W 8. min po podaniu Roberta Szymczaka do bramki Stelli piłkę skierował Michał Pawlak. Nie zrażeni takim obrotem sprawy atakujący cały czas ósemką zawodników goście bardzo szybko zamknęli orzechowian pod ich własnym polem karnym. W całym spotkaniu orzechowianie mieli poważne problemy z przekroczeniem z piłką linii środkowej boiska. Mający znaczną przewagę w polu przyjezdni do remisu doprowadzili w 42. min, po technicznym uderzeniu piłki z 16. metrów. Na zakończenie pierwszej połowy przyjezdni wyszli na prowadzenie 2:1.

Po przerwie obraz gry się nie zmienił. W 49. min goście podwyższyli na 3:1. Kolejne dwa gole gracze Stelli zdobyli jeszcze w 79. i 81. min.

Sparta-Sklejka Orzechowo zagrała w składzie: Lewandowski – Sypniewski, Zbierski, Miśkiewicz, Weinert – Witczak, Pawlak, Kubacki, Szymczak - Przybylski - Dudek

Klasa okręgowa, Sparta-Sklejka Orzechowo – Stella Luboń 1:5 (1:2)

20:54 17-09-2019