Dom bez kota to głupota. Pyrka i Piano tracą dom tymczasowy

Powracamy prowadzonej wspólnie przez portal Wrzesnia.info.pl oraz poznańsko-wrzesińską organizację Fabryka Mruczenia akcji adopcyjnej. Te koty szukają swojego człowieka. Może właśnie Ty nim zostaniesz?

Pomagamy 14:01 28-01-20204 5

W pierwszym odcinku na prośbę Fabryki Mruczenia publikujemy ogłoszenie gościnne. O Pyrce i Piano napisała Magdalena Jasińska ze Stowarzyszenia Psi-jaciel.

To kocie rodzeństwo spędziło ostatnich 7 miesięcy w domu tymczasowym. Teraz grozi im powrót do wrzesińskiego schroniska, nieprzystosowanego do przebywania tam kotów.

Pyrka i Piano trafiły do schroniska jako oseski, nie potrafiły jeszcze samodzielnie jeść. Ich rodzeństwo znalazło domy, ale ta dwójka wciąż nie ma swojego człowieka.

– Trudno to zrozumieć, bo to prześliczne, zdrowe kociaki. Wychowały się w domu tymczasowym z innymi kotkami oraz psami. Nie są dzikuskami i lgną do człowieka, ale niestety właśnie zainteresowania ze strony człowieka, wspólnych zabaw i pieszczot w domu tymczasowym im brakuje. Szkoda, bo w rodzinie, w której poświęcono by im czas, okazano miłość i opiekę w pełnym tego słowa znaczeniu, Pyrka i Piano na pewno byłyby wreszcie szczęśliwe i odwzajemniły przyjaźń cudownym murmurando – opowiada Magdalena Jasińska. –Piano jest nieco większym leloszkiem niż Pyrka, ale za to więcej marudzi. Pyrunia ma w sobie więcej gracji i jest bardziej zdystansowana, ale kiedy ma ochotę na pieszczoty, to nie odstąpi ludzkiego policzka na krok. Byłoby wspaniale, gdyby kociaki mogły trafić do jednego domku, ale oczywiście nie wykluczamy ich rozdzielenia. Najważniejsze w tej chwili jest to, by uchronić je przed schroniskiem pełnym bezdomnych piesków. Rodzeństwo bezbłędnie korzysta z kuwetki. Kotki są odrobaczone i odpchlone. Posiadają wszystkie szczepienia oraz książeczkę zdrowia. Testy na FIV/FeLV ujemne. Piano jest wykastrowany, Pyreczka jeszcze nie.

Kontakt w sprawie adopcji Pyrki i Piano: 665 443 926.

Osoby zainteresowane kontaktem z Fabryką Mruczenia prosimy o napisanie prywatnej wiadomości do organizacji na Facebooku lub mejla na adres: fabrykamruczenia@gmail.com.

Aby wesprzeć organizację, można także wylicytować gadżet na bazarku lub dokonać wpłaty na konto:

03 1440 1228 0000 0000 1742 1255

Fundacja Prawnej Ochrony Zwierząt LEX NOVA

ul. Mickiewicza 12, 37-300 Leżajsk

z dopiskiem „Fabryka Mruczenia”

*

PayPal: fpoz.lex.nova@gmail.com

z dopiskiem „Fabryka Mruczenia”

*

O Fabryce Mruczenia piszemy więcej w artykule „Dla dobra mruczków. Wrześnianki pomagają kotom”.

Thumb anna tess go%c5%82embiowska fot idzikowski 1

Anna Tess Gołębiowska

14:01 28-01-2020