Dom bez kota to głupota – Oliwka szuka opiekuna, dla którego stanie się oczkiem w głowie

W poniedziałki publikujemy wizerunki kotów przebywających pod opieką poznańsko-wrzesińskiej organizacji Fabryka Mruczenia. Te zwierzaki szukają swojego człowieka. Może właśnie Ty nim zostaniesz?

Pomagamy 23:13 11-02-20190 1

Koty z Fabryki Mruczenia szukają domów niewychodzących – czyli takich, z których zwierzaki nie będą wypuszczane na dwór. Konieczne jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej, a jeśli ta wypadnie pomyślnie – spotkanie przedadopcyjne z wolontariuszami. Zwierzaki szukają domu we Wrześni, w Poznaniu lub w najbliższej okolicy.

Oliwka

Oliwka ma około 3-4 lat. To 5 kg czystej miłości – typowy nakolankowy kotek, który uwielbia mizianie. Do głaskania nadstawia nawet brzuszek, a każdy kociarz wie, że to się niemal nie zdarza. Gdy opiekun kładzie się spać, ona układa się przy nim (a jeszcze chętniej – na nim). Przez większość dnia się wyleguje, ale chętnie pobawi się z człowiekiem, tryknie się z nim, porozmawia i pomruczy. To kocia jedynaczka, więc szuka domu bez innych mruczków, nie potrafi się z nimi dogadać. Nie wiadomo, jak zareagowałaby na psy lub dzieci. Idealny byłby dla niej dom, w którym opiekunowie skupiliby się wyłącznie na niej. Oliwka jest zaczepiona przeciwko chorobom zakaźnym i regularnie odrobaczana, przeszła zabieg kastracji, a testy Fiv/FelV ma ujemne. Jedyną jej wadą jest to, że naprawdę nie lubi wizyt u lekarza weterynarii i potrafi wtedy pokazać, że ma też diabelskie oblicze. No ale który kot tak naprawdę lubi te wizyty?

Osoby zainteresowane adopcją Oliwki prosimy o napisanie prywatnej wiadomości do Fabryki Mruczenia na Facebooku lub maila na adres: fabrykamruczenia@gmail.com

Zdjęcia Oliwki wykonała Oliwia Andrzejczak, która charytatywnie fotografuje koty z Fabryki Mruczenia.

Aby wesprzeć fundację, można także wylicytować gadżet na bazarku lub dokonać wpłaty na konto:

03 1440 1228 0000 0000 1742 1255

Fundacja Prawnej Ochrony Zwierząt LEX NOVA

ul. Mickiewicza 12, 37-300 Leżajsk

z dopiskiem „Fabryka Mruczenia”

*

PayPal: fpoz.lex.nova@gmail.com

z dopiskiem „Fabryka Mruczenia”

*

O Fabryce Mruczenia pisaliśmy więcej w „Wiadomościach Wrzesińskich” z 20 lipca 2018 roku (cyfrową wersję numeru kupicie tutaj).

Thumb anna tess go%c5%82embiowska fot idzikowski 1

Anna Tess Gołębiowska

23:13 11-02-2019