Dobry występ rezerw Victorii, wrześnianie zdobywają komplet punktów w Rzgowie

Trudne boisko w Rzgowie okazało się szczęśliwe dla graczy Victorii II. Wrześnianie po dobrej i konsekwentnej grze pewnie zdobyli komplet punktów.

piłka nożna 12 dni temu 0

Pierwsza połowa sobotniego meczu okazała się bardzo wyrównana. W pierwszym kwadransie nieco groźniejsi okazali się gospodarze, którzy raz mieli okazję do zdobycia gola. Po groźnym uderzeniu piłki głową Oskarowi Strzeszyńskiemu udało się przenieść futbolówkę nad poprzeczkę. Potem sytuacji sam na sam z bramkarzem Rzgowa nie udało się wykorzystać Jakubowi Dropowi. Jedyna bramka do przerwy padła w 32. min. Kacper Łabędzki dośrodkował z rzutu rożnego wprost na głowę Jakuba Frankiewicza, który nie miał problemu z umieszczeniem futbolówki w siatce.

Druga połowa rozpoczęła się dla wrześnian znakomicie. Po dośrodkowaniu Łukasza Kirkiewicza w 50. min bramkarz miejscowych zdołał obronić strzał Karola Jańczaka, ale wobec dobitki Dropa był już bezradny. 10. min później Victoria mogła podwyższyć. Łabędzkiemu po przelobowaniu golkipera Rzgowa nie udało się jednak trafić w światło bramki. Trzeci gol dla wrześnian padł w 68. min. Bramkę w sytuacji sam na sam zdobył Drop wykorzystując prostopadłe podanie od Ł. Kirkiewicza. Wynik meczu na 3:1 ustalony ostał w 72. min. Po uderzeniu gracza gospodarzy z dystansu futbolówka odbijając się od pleców jednego z wrześnian kompletnie zaskoczyła Strzeszyńskiego.

Victoria II zagrała w składzie: Strzeszyński – Kmieciak, Wawrzyniak, Zdunek, Paszak – Ł. Kirkiewicz (75. Błaszak), Grabarek, Frankiewicz (85. Szymański), Jańczak – Łabędzki (88. Tamboeski) – Drop

Klasa A, GKS Rzgów – Victoria Września 1:3 (0:1)