Człowiek witruwiański w interpretacji Szymona

Szymon Musiałowski, uczeń Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 3 zdobył pierwszą nagrodę w wojewódzkim etapie konkursu plastycznego „Bądźmy zdrowi”. 

zdrowie 10 miesięcy temu 0

13 grudnia w SSP nr 3 odbyło się podsumowanie powiatowego etapu konkursu „Bądźmy zdrowi”. Zadaniem uczestników było wykonanie prozdrowotnego plakatu.

Nagrody otrzymali: Szymon Musiałowski z Samorządowowej Szkoły Podstawowa nr 3 we Wrześni (I miejsce), Kamila Rogalska z Zespółu Szkół w Targowej Górce (II miejsce),  Zofia Kaźmierczak ze Szkoły Podstawowej w Orzechowie (III miejsce) oraz Jakub Starański z Zespółu Szkół Społecznych w Grzybowie i Milena Dembczyńska z Zespółu Szkolno – Przedszkolny w Kołaczkowie (wyróżnienia).

Praca Szymona reprezentowała powiat w etapie wojewódzkim. Także tam została oceniona jako najlepsza.

Plakat stworzony przez ucznia SSP nr 3 to pełna energetycznych kolorów interpretacja człowieka witruwiańskiego.

Konkurs „Bądźmy zdrowi” od 8 lat organizowany jest przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w ramach projektu „Bądźmy zdrowi – wiemy, więc działamy”. Celem projektu jest promowanie wśród dzieci i młodzieży zdrowego stylu życia.

Oprócz konkursu w ramach projektu zorganizowano także szkolenia dla gimnazjalistów oraz festyny dla przedszkolaków związane z racjonalnym odżywianiem.

Thumb go dziewicz2

Joanna Goździewicz

10 miesięcy temu 0