Co zmieni się w bibliotece? Ty też możesz mieć na to wpływ!

Oferta kulturalno-edukacyjna nekielskiej biblioteki była jednym z tematów spotkania konsultacyjnego.

społeczeństwo 19:48 08-03-20203 44

Konsultacje społeczne ws. adaptacji budynku wozowni pod nową siedzibę biblioteki odbyły się w minioną środę 4 marca w Nekielskim Ośrodku Kultury. Poza zmianami infrastrukturalnymi w budynku (więcej szczegółów w aktualnym numerze "WW") podczas spotkania zaprezentowano propozycję oferty kulturalnej dla biblioteki. Był to też jeden z elementów ankiety, którą wypełniali uczestnicy zebrania.

Przypomnijmy, że gmina chce ubiegać się o fundusze norweskie na przebudowę wozowni. Do zgarnięcia jest nawet 80 proc. całkowitej kwoty remontu, czyli 4 mln zł. Jednym z warunków złożenia wniosku aplikacyjnego było przeprowadzenie wspomnianego spotkania. 

Niezależnie od wyników ankiet, chcemy dowiedzieć się, jakie zdanie o proponowanej ofercie kulturalnej mają internauci naszego portalu. W poniższej ankiecie można zaznaczyć więcej niż jedną odpowiedź.

Ankieta

Które z wydarzeń warto dołączyć do oferty kulturalnej nekielskiej biblioteki? (możesz zaznaczyć więcej niż jedną odpowiedź)

Dodajmy też, że nadal można uzupełniać ankiety konsultacyjne w wersji elektronicznej, które zostaną dołączone do wniosku. Czasu jest niewiele, bo wszystkie dokumenty muszą być złożone do połowy marca. Link do wspomnianej ankiety znajduje się TUTAJ. 

Spotkanie konsultacyjne nie cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców

Ankieta

Czy propozycja oferty kulturalnej dla nekielskiej biblioteki jest odpowiednia?

Thumb jagie%c5%82a

Radosław Jagieła

19:48 08-03-2020