Były wojewoda Zbigniew Hoffmann otworzył biuro poselskie we Wrześni

Zbigniew Hoffmann, były wojewoda wielkopolski, obecnie poseł PiS otworzył dzisiaj (9 marca) biuro poselskie we Wrześni. Parlamentarzystę powitali samorządowcy i przedstawiciele służb mundurowych.

aktualności 16:48 09-03-20208 39

Biuro Zbigniewa Hoffmanna mieści się przy ul. Staszica 14 (dawny biurowiec SKOK-u) we Wrześni, I piętro, lokal nr 36.

– Nie jest przypadkiem, że filię biura poselskiego postanowiłem otworzyć we Wrześni. Co do kwestii organizacyjnych, zawsze ktoś będzie tutaj dyżurował. Nie mogę obiecać, że będę tutaj co tydzień, ale na pewno będę bywał dosyć często – powiedział nam tuż po otwarciu Zbigniew Hoffmann.

Byłego wojewodę witali radni PiS – miejska: Anna Szlachetka i powiatowi: Wiesława Kowalska, Małgorzata Cichacka, Przemysław Hirschfeld, Marek Kołodziejczyk, Maciej Handkiewicz. Przedstawiciele służb mundurowych – Piotr Trawiński, komendant powiatowy PSP i Mariusz Łozowiecki, komendant KPP we Wrześni.

Ankieta

Czy to dobrze dla Wrześni, że istnieje sojusz między PiS-em a Platformą Obywatelską?

Posła PiS-u witał też gorąco Tomasz Kałużny, burmistrz Wrześni i szef powiatowych struktur Platformy Obywatelskiej. 

– Cieszę się, że tak Września została doceniona, że spośród 9 powiatów, biuro posła będzie znajdowało się w naszym mieście. Myślę, że Września została wcześniej doceniona, ponieważ mieliśmy okazję współpracować i skorzystać ze stanowiska, pełnionego przez pana posła – mówię o środkach na obwodnicę. Obwodnica się buduje. Mam nadzieję, że w tym roku będzie skończona, a więc jeszcze raz podziękowania za okazaną pomoc – mówił Tomasz Kałużny, burmistrz Wrześni.

Ankieta

Czy to nie dziwne, że główną osobą witającą posła PiS – jest szef lokalnych struktur PO

W uroczystości uczestniczył także Przemysław Dębski, burmistrz Pyzdr. – Uważam, że należy pielęgnować ten kontakt. Nie oszukujmy się poseł, który był kiedyś wojewodą, to nie jest zwykły poseł – powiedział nam Przemysław Dębski, burmistrz Pyzdr, który obdarował parlamentarzystę rysunkiem panoramy królewskiego miasta. Zbigniew Hoffmann otrzymał także pejzaż Wrześni namalowany przez Andrzeja Niedzielskiego.

Rozmowa ze Zbigniewem Hoffmannem ukaże się w piątkowym wydaniu „Wiadomości Wrzesińskich”. 

Thumb ww biernat

Filip Biernat

16:48 09-03-2020