Byli najlepsi i zgarnęli główne trofeum. FC Kryształki z pucharem przewodniczącego

W sobotę 29 czerwca na boisku przy nekielskiej szkole odbyła się ostatnia runda rywalizacji o puchar przewodniczącego rady miejskiej, Romana Kuszaka

społeczeństwo 09:42 30-06-20190 0

Najlepsza była drużyna FC Kryształki, która w finale pokonała ekipę Bad Boys. Na trzecim miejscu uplasowała się Targowa Górka. Najlepszym bramkarzem został Tomasz Rudnicki (FC Kryształki), najlepszym zawodnikiem – Bartosz Boroniec (Targowa Górka), a królem strzelców z 21 bramkami – Maciej Szalaty (Gamatechnik)

W turnieju wzięło udział 12 zespołów, zarejestrowano 144 zawodników. W całym cyklu rozegranych zostało 30 spotkań. Aż 72 szczęśliwców trafiło do bramki łącznie 197 bramek! Ponadto na finał turnieju dotarł Przewodniczący Komisji Kultury Fizycznej i Turystyki Województwa Wielkopolskiego Pan Tadeusz Tomaszewski, który ufundował dwa puchary dla drużyny, która strzeliła najwięcej bramek w turnieju oraz najwięcej bramek w meczu. Obie nagrody trafiły do drużyny Gamatechnik, która w ostatnim meczu trafiła aż 17 razy do bramki, a łącznie w całym turnieju 42 razy - podsumował Jan Przybylski, organizator wydarzenia i radny gminy Nekla.

Thumb jagie%c5%82a

Radosław Jagieła

09:42 30-06-2019