Bartosz Józwiak w klubie PiS-u? Poseł dementuje plotki

Radio RMF FM i portal niezalezna.pl podały, że wrzesiński poseł ma przejść do klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości i wystartować do Sejmu z listy partii Kaczyńskiego. Bartosz Józwiak zaprzecza tym informacjom.

aktualności 10:27 21-06-20192 7

- Kukiz, wymieniany jako nasz koalicjant, rozsypuje się. Do mnie przychodzą posłowie od Kukiza i aplikują o przyjęcie ich do klubu PiS. Nie podjęliśmy jeszcze takich decyzji. Zastanawiamy się, czy podtrzymywać istnienie Kukiz’15, czy zgodzić się na to, że jego posłowie przejdą do nas - powiedział w Radiu Kraków Ryszard Terlecki, przewodniczący klubu PiS.

Ankieta

Czy Twoim zdaniem Bartosz Józwiak powinien przejść do PiS-u?

RMF FM sprecyzował, że chodzi o posłów Kukiz ’15: Tomasza Rzymkowskiego, Tomasza Jaskóły, Bartosza Jóźwiaka i Barbarę Chrobak.

- Ja nic o tym nie wiem. Na dziś jestem tu gdzie przez ostatnie 3,5 roku, ale cieszę się, że doceniają moją pracę i tak bardzo o mnie zabiegają - powiedział nam poseł Bartosz Józwiak.

Dodajmy, że Paweł Kukiz prowadzi rozmowy z Jarosławem Kaczyńskim w sprawie ewentualnego wspólnego startu w wyborach parlamentarnych. Kukiz’15 jest zainteresowany również udziałem w Koalicji Polskiej, którą tworzy PSL.

Thumb ww biernat

Filip Biernat

10:27 21-06-2019