Bardzo przekonywujące zwycięstwo rezerw Victorii na koniec sezonu

piłka nożna 2 miesiące temu 0

Festiwal strzelecki urządzili sobie gracze Victorii II w ostatnim pojedynku sezonu z GKS Rzgów. Mecz rozstrzygnięty został praktycznie już w pierwszych minutach.

Do 21. min pojedynku z GKS Rzgów gracze rezerw Victorii zdobyli aż pięć goli przesądzając praktycznie już w tym momencie o lasach spotkania. Pierwsza bramka padła po strzale Dominika Szymańskiego z 25. metrów. Chwilę po tym na listę strzelców wpisał się Mikołaj Wawrzyniak. W 18. min po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę w siatce Rzgowa po uderzeniu jej głową umieścił Dominik Szymański. Kilkadziesiąt sekund później ten sam zawodnik podwyższył na 4:0. Ostre strzelanie do przerwy zakończył Maciej Szczublewski wykorzystując podanie od Pawła Grabarka. W następnym fragmencie gry wrześnianie nie wykorzystali jeszcze kilku okazji bramkowych.

Po przerwie Victoria II nie zamierzała zwalniać tempa. Już w 51. min po dośrodkowaniu Jakuba Zielonki piłkę w bramce Rzgowa umieścił Grabarek. Pięć minut później po faulu na Szczublewskim arbiter przyznał wrześnianom rzut karny. Jedenastkę na bramkę pewnie zamienił Adam Bonalski. Ostatni gol w tym meczu padł w 72. min. Odbitą przez bramkarza Rzgowa piłkę po strzale Szczublewskiego skutecznie dobił Dawid Szymański.

- Na koniec sezonu udało nam się rozegrać naprawdę dobry mecz. Zwycięstwo pozwoliło nam zająć piąte miejsce w tabeli, o jedno wyżej niż miało to miejsce jesienią – komentował trener Victorii II Tomasz Krzyżkowiak.

Victoria II Września zagrała w składzie: Ziółkowski – Zielonka (62. Kmieciak), Bonalski, Zdunek, Wawrzyniak – Szczublewski, Yarovyi, Grabarek (55. Jagodziński), Ł. Kirkiewicz (65. Kolski) – Cichoński (46. Drop) – Dominik Szymański (60. Dawid Szymański)

Klasa A, Victoria II Września – GKS Rzgów 8:0 (5:0)