Awans chyba już poza zasięgiem, Victoria przegrywa w sobotnim arcyważnym pojedynku z Centrą Ostrów Wielkopolski

Wyjazd do Ostrowa Wielkopolskiego okazał się dla graczy Victorii bardzo nieudany. Wrześnianie ulegli Centrze w meczu, który najprawdopodobniej będzie miał kluczowe znaczenie w kwestii awansu do trzeciej ligi.

piłka nożna rok temu 3

W całym spotkaniu Centra była niezwykle groźna przy wyprowadzaniu kontr. Victoria, która zmuszona była do prowadzenia gry i atakowania nie wykazała się tym razem skutecznością. Wrześnianie mieli wiele okazji strzeleckich, których nie udało się zamienić na bramki. Wynik meczu rozstrzygnięty został po przerwie. Po kontrze przeprowadzonej przez Centrę w 61. min i trafieniu po długim rogu gospodarze objęli prowadzenie. W 78. min miejscowi podwyższyli na 2:0. Z dośrodkowaną pod bramkę piłką minął się Tobiasz Nowicki, a popychany przez gracza Centry Patryk Krzyżanowski stał się autorem trafienia samobójczego. W 87. min po dośrodkowaniu Huberta Oczkowskiego będący na 5. metrze Paweł Lisiecki zdobył kontaktowego gola. Pomimo jeszcze dwóch okazji bramkowych wrześnianom do końca meczu nie udało się już doprowadzić do remisu.

Pełne sprawozdanie z meczu można będzie przeczytać w piątkowym wydaniu „Wiadomości Wrzesińskich”.

Victoria zagrała w składzie: T. Nowicki – Oczkowski, Jasiński, Lisiecki, Jędrzejczak (60. Krzyżanowski) – Kujawa (75. Udoudo), B. Nowicki, Kruszyński (46. Przybyszewski), Kierzek, Krawczyński, (60. Juchacz) - Goździaszek

IV liga, Centra Ostrów Wielkopolski – Victoria Września 2:1 (0:0)

Thumb ww czerniak

Robert Czerniak

rok temu 3